سقف کاذب ساختمان اداری

_ مساحت کلی پروژه ی سقف کاذب ساختمان اداری تقریبا 4000 متر مربع است که ترکیبی از سقف کاذب کناف و سقف کاذب تایل آلومینیومی 60*120 به صورت فریم مخفی و نیزسقف کاذب تایل سی ان سی ،پی وی سی طرح دار فریم نمایان میباشد.
_ متراژ سقف کاذب تایل آلومینیومی نصب شده در این پروژه 1600 متر مربع میباشد و سقف کاذب پنل گچی کناف که شامل دیوارکاذب و سقف کاذب میباشد بالغ بر 5400 متر مربع و متراژسقف کاذب تایل پی وی سی 50 متر مربع میباشد.
_سقف کناف هم در سقف های کاذب پروژه بصورت فلت و طرح دار و نور مخفی و نیز در دیوار کاذب با ضخامت 10 سانتی متر استفاده گردیده است.
_ در این پروژه سعی گردیده تلفیقی از سقف و دیوار کاذب کناف و سقف کاذب تایل آلومینیومی منحصر به فردی به شکل بسیار زیبا انجام گردد که طرح و ساخت چراغ های به کاررفته در سقف کاذب تایل آلومینیومی تماما سفارشی و ساخت شرکت کدکن میباشد.
_ منظور از سقف کاذب تایل منحصر به فرد ، شکل زیر سازی و طریقه نصب سقف کاذب تایل به صورت فریم مخفی و به اصطلاح کشویی میباشد که باعث شده این سقف کاذب تایل از بقیه سقف کاذبهای تایل دیگر ،منحصر به فرد تر گردد.
_ این سقف کاذب تایل کاملا بومی ، سفارشی و ساخت شرکت کدکن میباشد.

ایستگاه متروی صیاد شیرازی

ایستگاه متروی شهید صیاد شیرازی

ایستگاه متروی شهید صیاد شیرازی در ضلع جنوب به شمال بزرگراه شهید صیاد شیرازی، تقاطع مسیل باختر واقع شده و یکی از ایستگاه های خط سه متروی تهران می باشد که به عنوان یکصد و چهارمین ایستگاه متروی تهران و نوزدهمین ایستگاه واقع در خط سه  می باشد . این ایستگاه در تاریخ هفدهم آبان ماه سال 1395 افتتاح و به بهره برداری رسیده است. ایستگاه دارای مساحت 16 هزارمتر مربع و 16 دستگاه پله برقی و عمق 28 متری زمین می باشد.

شرکت سقف کاذب کدکن مفتخر به نصب و اجرای سقف های کاذب این ایستگاه می باشد.مشخصات فنی سقف ها عبارتند از: نصب و اجرای سقف کاذب لوکسالون به متراژ 1109متر مربع –  نصب سقف کاذب گریلیوم به متراژ 463 متر مربع – سقف کاذب با ورق کامپوزیت به متراژ 85 متر مربع

سقف کاذب ایستگاه راه اهن تهران

ایستگاه راه آهن تهران

بنای ساختمان ایستگاه راه آهن تهران مربوط به دوره ی پهلوی اول می باشد که در جنوب میدان راه آهن تهران واقع شده است و وسعت آن به طور تقریبی در حدود 174 هزار هکتار است. معماری اصلی ایستگاه راه آهن تهران به دست فردی اکراینی به نام ولادیسلاو ولادیسلاویچ گارادیسلاو ویچ گارادیستکی شکل گرفت و جناب آقای کریم طاهر زاده بهزاد به عنوان ناظر بر این پروژه فعالیت داشتند. بنای اصلی ساختمان ایستگاه مرکزی راه آهن  از شکوه و عظمت معماری ایران باستان الهام گرفته و به شیوه ی اکسپرسیونیسم آرمان گرا ساخته شده است. ایستگاه دارای مساحت 30 هزار متر مربع که شامل 5 سکوی مسافربری می باشد. ورودی ایستگاه بسیار وسیع است و از پی تا سقف آن از آهن و سیمان ساخته شده است و پنجره های آن از جنس برنز و آهن و بیرون نمای خارجی آن از سنگ سفید تراورتین می باشد که این سنگ ها از معدن سنگ پل سفید استخراج گردیده است.

شرکت سقف کاذب کدکن مفتخر به بازسازی و مرمت سقف های کاذب ایستگاه راه آهن تهران می باشد . مشخصات فنی این سقف ها عبارتند از: سقف کاذب گریلیوم به متراژ 2000 متر مربع- سقف کاذب لوکسالون به متراژ 400 متر مربع