شرکت ساختمان طراحی نفت

کارفرما:شرکت ساختمان طراحی نفت

متراژ:500 متر در 5 طبقه اداری

نوع سقف:پره ای یونیت شده (قابل برداشت)

اجرا:به صورت طولی و عرضی

متراژ:500 متر در 5 طبقه اداری

نوع سقف:پره ای یونیت شده (قابل برداشت)

اجرا:به صورت طولی و عرضی

جهت بازدید ویدیو مربوط به این پروژه به لینک آپارات مراجعه فرمایید

پروژه سقف کاذب اداری واقع در تهران

مساحت کلی پروژه ی سقف کاذب ساختمان اداری تقریبا 4000 متر مربع است که ترکیبی از سقف کاذب کناف و سقف کاذب تایل آلومینیومی 60*120 به صورت فریم مخفی و نیزسقف کاذب تایل سی ان سی ،پی وی سی  طرح دار فریم نمایان میباشد.

متراژ سقف کاذب تایل آلومینیومی نصب شده در این پروژه 1600 متر مربع میباشد و سقف کاذب پنل گچی کناف که شامل دیوارکاذب و سقف کاذب میباشد بالغ بر 5400 متر مربع و متراژسقف کاذب تایل پی وی سی  50 متر مربع  میباشد.

سقف کناف هم در سقف های کاذب پروژه بصورت  فلت و طرح دار و نور مخفی و نیز در دیوار کاذب  با ضخامت 10 سانتی متر استفاده گردیده است.

در این پروژه سعی گردیده تلفیقی از سقف و دیوار کاذب کناف و سقف کاذب تایل آلومینیومی منحصر به فردی به شکل بسیار زیبا انجام گردد که طرح و ساخت چراغ های به کاررفته در سقف کاذب تایل آلومینیومی تماما سفارشی و ساخت شرکت کدکن میباشد.

منظور از سقف کاذب تایل منحصر به فرد ، شکل زیر سازی و طریقه نصب سقف کاذب  تایل به صورت فریم مخفی و به اصطلاح کشویی میباشد که باعث شده این سقف کاذب تایل از بقیه سقف کاذبهای تایل دیگر ،منحصر به فرد تر گردد.

این سقف کاذب تایل کاملا بومی ، سفارشی و ساخت شرکت کدکن میباشد.

پروژه ساختمان شرکت سازه های آذران

محل پروژه : تهران

سال:1394

وضعیت: اتمام پروژه

کارفرما:شرکت سازه های صنعتی آذران

نوع سقف: گریلیوم پره ای و کناف

توضیحات

در این پروژه از سقف کاذب گریلیوم خطی استفاده شده است که در بخش های مختلف از جمله پارکینگ ، فضاهای اداری و نمای ساختمان اجرا شده است .که در فضای پارکینگ با مقاطع ناودانی شکل مدول بندی شده است.

پروژه پارکینگ سازمان بنادر و دریا نوردی

نام پروژه:پارکنیگ سازمان بنادر و دریانوردی

محل پروژه:تهران

سال ساخت:1396

وضعیت:اتمام پروژه

کارفرما:سازمان بنادر و دریانوردی

نوع سقف:سقف کاذب گریلیوم مشبک

توضیحات:

از دیگر پروژه های شرکت کدکن میتوان به پروژه سازمان بنادر و دریانوردی اشاره کرد که در این پروژه از سقف کاذب مشبک به همراه کامپوزیت استفاده شده است،ابعاد گریلیوم های به کار رفته در این پروژه در چشمه 15 در 15 میباشد و همچنین برای پوشش ستون های این پارکینگ از ورق های کامپوزیت استفاده شده است.

شرکت سبدگردانی آسمان

نام پروژه:شرکت سبدگردانی آسمان

محل پروژه:تهران

سال شروع:1399

وضعیت:اتمام پروژه

کارفرما:شرکت رهاورد توسعه

نوع سقف:لوور

در این پروژه از سقف کاذب لوور در ابعاد 2/5 × 9/5 استفاده شده همراه با تلفیق سقف کاذب گچ برگ میباشد.

پروژه ساختمان اداری مادیران

نام پروژه:ساختمان اداری کارخانه لوازم خانگی مادیران

مساحت پروژه:7000 متر مربع

کارفرما:شرکت ماشین های اداری ایران

مشاورین:شرکت مشاورین دیبا

مجری:شرکت کدکن

نوع سقف:لوور به همراه سقف کاذب تایل مخفی و کناف (اجرا شده در دیوار و سقف)

تاریخ شروع:خرداد ماه 1399

موقعیت پروژه:منطقه ویژه اقتصادی پیام(فرودگاه پیام)

وضعیت پروژه:تکمیل

اطلاعات سقف در این پروژه:

سقف لوور از پروفیل اختصاصی سقف کاذب از جنس آلومنیوم با رنگ های سفید،مشکی و سیلور با روش پودری الکترواستاتیک و ابعاد 5×10 تهیه و اجرا گردید.کانال بین لوورها 20 سانتی متر طراحی شده (گام آکس به آکس) و ترکیب آن با چراغ خطی متناسب با این سقف استفاده شده است.همچنین از دیگر سقف های استفاده شده در این پروژه میتوان به سقف کاذب تایل پنهان اشاره نمود،تایل استفاده شده در این پروژه تایل وسط پانچ آلومنیومی سازه پنهان بوده که در فضاهای اداری و راهرو ها و سایر اتاق ها از این تایل با رنگ های سیلور و سفید استفاده شده است که برای مدول بندی فضاها از سقف کاذب کناف جهت حاشیه بندی تایل ها استفاده شده است و برای تاسیسات سقف و روشنایی از چراغ های متناسب با این سقف و دریچه های منطبق با آن استفاده شده است.در این پروژه برای استحکام بالای سقف و رسیدن به تراز مورد نظر برای سقف های لوور و تایل از زیرسازی صلب با پروفیل آهنی اجرا شده است.