در سال 1359 هسته اولیه شرکتی که امروز به نام کدکن می شناسیم ، با همکاری آقایان مهندسین ناصر امامی و نوروزی و آقای دکتر بهرامی ، در شرکت تراست ( خیابان طوس ) با هدف طراحی و اجرای صنایع آلومینیوم در پروژه های ساختمانی به عنوان نماینده شرکت دورال شکل گرفت.

در سال 1361 با جدا شدن آقایان دکتر بهرامی و مهندس نوروزی ، شرکت جدیدی با نام تروسک ( خیابان وزرا ) با مدیریت عامل مهندس سید ناصر امامی و هیات مدیره سید محمد مهدی علوی و خانم ژاله محمودی با هدف ادامه فعالیت شرکت تراست تشکیل گردید.

در سال 1362 و 1363 شرکت تروسک با بهره گیری از افرادی چون آقایان مهندس فرهاد توحیدی و آندرانیک نظریان و همکاری با شرکت سکو ایران به مدیریت مهندس پور فلاح در زمینه های مختلف سقف کاذب و نما موجب شد که شرکتی با نام کدکن در آینده تاسیس شود.

و سرانجام شرکت تروسک در سال 1369 بعلت برخی مشکلات به حالت تعلیق در آمد و بجای آن شرکت جدیدی بنام “شرکت کدکن” ، ادامه فعالیت را با مدیریت” مهندس سید ناصر امامی “به عهده گرفت و تا سال 1392 ادامه یافت.

با تصمیم بنیان گذار و پیشکسوتان شرکت کدکن و همچنین لزوم مدیریت جوان در سال 1393 ، مدیریت عامل شرکت به آقای “مهندس سید سلیمان امامی ” تغییر یافت. با این تغییرات شرکت کدکن ادامه ی ماموریت خود را به نسل دوم منتقل نمود.

در سال 1395 تا 1398 و بر اساس تصمیمات مجمع عمومی ، شرکت کدکن  از آقای مهندس سید مهدی مظلی به عنوان رئیس هیئت مدیره دعوت به عمل آمد تا همچنان شرکت کدکن به اتکا از قدمت و تجربه با رویکرد جدید و بکار گیری از دانش روز پر قدرت تر از گذشته به فعالیت های خود ادامه دهد.
و در سال 1399 با دعوت از موسس شرکت کدکن ( آقای مهندس سید ناصر امامی ) به عنوان ریاست هیئت مدیره کدکن و جایگزین شدن ایشان با آقای مهندس مظلی موجب تجمیع تجربه و جوان گرایی در شرکت کدکن شد .در حال حاضر شرکت با مدیریت جوان تلاش دارد با بهره گیری از تجارب ارزشمند مجموعه کدکن و مدیران پیشین،تغییرات مثبت و سازنده ای بوجود آورد.

باشد که این تغییرات رضایت بیشتر مشتریان شرکت را فراهم نماید.