سقف کاذب ساختمان اداری

_ مساحت کلی پروژه ی سقف کاذب ساختمان اداری تقریبا 4000 متر مربع است که ترکیبی از سقف کاذب کناف و سقف کاذب تایل آلومینیومی 60*120 به صورت فریم مخفی و نیزسقف کاذب تایل سی ان سی ،پی وی سی طرح دار فریم نمایان میباشد.
_ متراژ سقف کاذب تایل آلومینیومی نصب شده در این پروژه 1600 متر مربع میباشد و سقف کاذب پنل گچی کناف که شامل دیوارکاذب و سقف کاذب میباشد بالغ بر 5400 متر مربع و متراژسقف کاذب تایل پی وی سی 50 متر مربع میباشد.
_سقف کناف هم در سقف های کاذب پروژه بصورت فلت و طرح دار و نور مخفی و نیز در دیوار کاذب با ضخامت 10 سانتی متر استفاده گردیده است.
_ در این پروژه سعی گردیده تلفیقی از سقف و دیوار کاذب کناف و سقف کاذب تایل آلومینیومی منحصر به فردی به شکل بسیار زیبا انجام گردد که طرح و ساخت چراغ های به کاررفته در سقف کاذب تایل آلومینیومی تماما سفارشی و ساخت شرکت کدکن میباشد.
_ منظور از سقف کاذب تایل منحصر به فرد ، شکل زیر سازی و طریقه نصب سقف کاذب تایل به صورت فریم مخفی و به اصطلاح کشویی میباشد که باعث شده این سقف کاذب تایل از بقیه سقف کاذبهای تایل دیگر ،منحصر به فرد تر گردد.
_ این سقف کاذب تایل کاملا بومی ، سفارشی و ساخت شرکت کدکن میباشد.

ایستگاه مترو مهدیه

نام پروژه:ایستگاه مترو مهدیه تهران

نام کارفرما:شرکت ساب نیرو

مشاوران:شرکت گنو

مساحت پروژه: 10000 متر

تاریخ شروع:1397

موقعیت پروژه:تقاطع خیابان مولوی و ولیعصر تهران

وضعیت پروژه:تکمیل

اطلاعات تکمیلی از پروژه مترو مهدیه:

سقف کاذب شبکه کلیک با تایل 60×60 نمایان آلومنیومی به همراه ورق کاری کامپوزیت به روش نصب پروفیل H و گریلیوم مشبک 10×10 و زیرسازی آهنی

بازار بزرگ ایرانیان (ایرانمال)

نام پروژه:سالن نمایشگاه بازار بزرگ ایران (ایرانمال)

نوع سقف:بافل و گریلیوم

مشاورین:شرکت وایون

مساحت پروژه:17100

تاریخ شروع:خرداد ماه 1396

موقعیت پروژه:منطقه 22 تهران

کارفرما:شرکت کیسون

توضیحات سقف:در این پروژه از برای اجرای سقف سالن نمایشگاهی مجموعه از سقف کاذب بافل و گریلیوم استفاده شده است،ابعاد در نظر گرفته شده برای این سقف بافل داخلی 100×100 و گریلیوم داخلی چشمه 10 سانتی متری میباشد.

ایستگاه متروی صیاد شیرازی

ایستگاه متروی شهید صیاد شیرازی

ایستگاه متروی شهید صیاد شیرازی در ضلع جنوب به شمال بزرگراه شهید صیاد شیرازی، تقاطع مسیل باختر واقع شده و یکی از ایستگاه های خط سه متروی تهران می باشد که به عنوان یکصد و چهارمین ایستگاه متروی تهران و نوزدهمین ایستگاه واقع در خط سه  می باشد . این ایستگاه در تاریخ هفدهم آبان ماه سال 1395 افتتاح و به بهره برداری رسیده است. ایستگاه دارای مساحت 16 هزارمتر مربع و 16 دستگاه پله برقی و عمق 28 متری زمین می باشد.

شرکت سقف کاذب کدکن مفتخر به نصب و اجرای سقف های کاذب این ایستگاه می باشد.مشخصات فنی سقف ها عبارتند از: نصب و اجرای سقف کاذب لوکسالون به متراژ 46/1108متر مربع –  نصب سقف کاذب گریلیوم به متراژ 12/462 متر مربع – سقف کاذب با ورق کامپوزیت به متراژ 39/84 متر مربع