سقف کاذب ساختمان اداری

_ مساحت کلی پروژه ی سقف کاذب ساختمان اداری تقریبا 4000 متر مربع است که ترکیبی از سقف کاذب کناف و سقف کاذب تایل آلومینیومی 60*120 به صورت فریم مخفی و نیزسقف کاذب تایل سی ان سی ،پی وی سی طرح دار فریم نمایان میباشد.
_ متراژ سقف کاذب تایل آلومینیومی نصب شده در این پروژه 1600 متر مربع میباشد و سقف کاذب پنل گچی کناف که شامل دیوارکاذب و سقف کاذب میباشد بالغ بر 5400 متر مربع و متراژسقف کاذب تایل پی وی سی 50 متر مربع میباشد.
_سقف کناف هم در سقف های کاذب پروژه بصورت فلت و طرح دار و نور مخفی و نیز در دیوار کاذب با ضخامت 10 سانتی متر استفاده گردیده است.
_ در این پروژه سعی گردیده تلفیقی از سقف و دیوار کاذب کناف و سقف کاذب تایل آلومینیومی منحصر به فردی به شکل بسیار زیبا انجام گردد که طرح و ساخت چراغ های به کاررفته در سقف کاذب تایل آلومینیومی تماما سفارشی و ساخت شرکت کدکن میباشد.
_ منظور از سقف کاذب تایل منحصر به فرد ، شکل زیر سازی و طریقه نصب سقف کاذب تایل به صورت فریم مخفی و به اصطلاح کشویی میباشد که باعث شده این سقف کاذب تایل از بقیه سقف کاذبهای تایل دیگر ،منحصر به فرد تر گردد.
_ این سقف کاذب تایل کاملا بومی ، سفارشی و ساخت شرکت کدکن میباشد.

ایستگاه مترو مهدیه

نام پروژه:ایستگاه مترو مهدیه تهران

نام کارفرما:شرکت ساب نیرو

مشاوران:شرکت گنو

مساحت پروژه: 10000 متر

تاریخ شروع:1397

موقعیت پروژه:تقاطع خیابان مولوی و ولیعصر تهران

وضعیت پروژه:تکمیل

اطلاعات تکمیلی از پروژه مترو مهدیه:

سقف کاذب شبکه کلیک با تایل 60×60 نمایان آلومنیومی به همراه ورق کاری کامپوزیت به روش نصب پروفیل H و گریلیوم مشبک 10×10 و زیرسازی آهنی

سقف کاذب ایستگاه متروی خواجه عبداله انصاری

ایستگاه متروی خواجه عبداله انصاری

ایستگاه متروی خواجه عبد الله انصاری یکی دیگر از ایستگاه های نیمه ی شمالی خط سه متروی تهران می باشد که در محدوده ی بزرگراه شهید صیاد شیرازی و در تقاطع خیابان بنی هاشم و خیابان خواجه عبد الله انصاری واقع شده است. این ایستگاه دارای 15 هزار متر مربع زیر بنای اصلی و 4 هزار متر مربع فضای سر پوشیده و سکویی به طول 160 متر مربع و عرض 14 متر مربع است. ایستگاه متروی خواجه عبد الله انصاری در تاریخ 16 خرداد سال 1395 افتتاح شد و با افتتاح آن روزانه به طور متوسط حدود 30 هزار سفر به ظرفیت جا بجایی ناوگان متروی تهران افزوده است.

شرکت سقف کاذب کدکن مفتخر به نصب و اجرای مجموعه سقف های کاذب این ایستگاه می باشد. مشخصات فنی سقف های نصب شده عبارتند از: نصب و اجرای سقف کاذب لوکسالون بدون مغزی به متراژ 950 متر مربع- نصب و اجرای سقف کاذب گریلیوم 10*10*5 به متراژ 900 متر مریع- نصب و اجرای سقف کاذب کامپوزیت 4 میلیمتری هیوندایی به متراژ 130 متر مربع – نصب و اجرای سقف کاذب تایل آلومینیومی تمام پانچ 60*60 به متراژ 36 متر مربع