چرا شرکت کدکن؟


تخصص در سقف کاذب

شرکت سقف کاذب کدکن یکی از بزرگترین شرکت هایی است که به طور تخصصی در زمینه ی سقف کاذب برای محل های مسکونی ، تجاری و اداری در ایران فعالیت می کند.


سابقه ی کدکن

یکی از عواملی که مشتریان به سقف کاذب کدکن اعتماد کامل میکنند وجود سابقه ی 40 سال و آن هم به صورت درخشان است.داشتن نمونه کار های فراوان در زمینه های سقف کاذب و پروژه های مرتبط از دیگر مزیت های این شرکت نسبت به رقبا می باشد.


شرکت های بزرگ

شرکت های بزرگ ،رسمی و دولتی همیشه به کمپانی های اعتماد می کنند که از سابقه ی بالایی برخوردار باشد.همکاری با شرکت های همچون متروی تهران و شرکت نفت،دانشگاه ها برخی از افتخارات ماست.

برخی از پروژه ها

  ایستگاه قطار جوادیه

 ادامه مطلب

 

  ایستگاه قطار خواجه عبداله انصاری

ادامه مطلب

 

  مجتمع تجاری اداری رایان ونک

ادامه مطلب

درباره کدکن بیشتر بدانید :

شرکت سقف کاذب کدکن به دست یکی از پیشگامان توانمند ایرانی به نام مهندس سید ناصر امامی با هدف طراحی و تولید و اجرای بخشی از فعالیتهای عمرانی کشور در جهت اجرای انواع سقفهای کاذب دکوراتیو آلومینیومی و غیر آلومینیومی ،همچنین آلومینیومی با تلفیق شیشه در سال 1359 تاسیس گردیده است.

مدیریت توانمند و شهرت شرکت، حاصل سالها تجربه در بکارگیری حداکثر توانایی های فنی و مهندسی کشور میباشد.

در طی سالهای متمادی همواره با رعایت تمام اصول فنی و کیفی و چه بسا با کمترین امکانات کشور توانسته در پروژه های فرودگاه ها ، بیمارستان ها ،ایستگاههای مترو ،بنادر ،کارخانه ها و دیگر پروژه های ملی و زیر ساختی کشور با موفقیت به اتمام برساند.

شرکت کد کن

برخی از مشتریان ما

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client