شرکت کدکن به دست یکی از پیشگامان توانمند ایرانی به نام مهندس سید ناصر امامی با هدف طراحی و تولید و اجرای بخشی از فعالیتهای عمرانی کشور در جهت اجرای انواع سقفهای کاذب دکوراتیو آلومینیومی و غیر آلومینیومی ،همچنین آلومینیومی با تلفیق شیشه در سال 1359 تاسیس گردیده است.

مدیریت توانمند و شهرت شرکت، حاصل سالها تجربه در بکارگیری حداکثر توانایی های فنی و مهندسی کشور میباشد.

در طی سالهای متمادی همواره با رعایت تمام اصول فنی و کیفی و چه بسا با کمترین امکانات کشور توانسته در پروژه های فرودگاه ها ، بیمارستان ها ،ایستگاههای مترو ،بنادر ،کارخانه ها و دیگر پروژه های ملی و زیر ساختی کشور با موفقیت به اتمام برساند.

همچنین نظر به کسب سوابق چشمگیر و ارزنده در پروژه هایی که به اتمام رسانده است همیشه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و تراز اول در زمینه طراحی و اجرای انواع سقفهای کاذب و نمای آلومینیومی در پروژه های عمرانی در کشور مطرح بوده است.

این شرکت سالها با در اختیار داشتن نیروی انسانی مجرب ،متخصص و متعهد در طول سالهای پر فراز و نشیب کشور با پای همت و اراده در پیشرفت کشور قدم نهاده و با کوله باری از تجربه و شایستگی همگام با تکنولوژی و محصولات روز دنیا ،چشم انداز روشنی در برنامه کاری خود داشته و امید دارد در جهت پیشرفت کشور نقش مهمی را ایفا نماید.

این موفقیت ،مدیون موسس و پیشکسوتان  شرکت ،همچنین کار گروهی سخت ،علاقه و پشتکار کارکنان با تجربه و متخصص شرکت میباشد.

about_us_8

متخصص شماره یک

مهندس عمران

لورم ایبسوم متنی تستی است که در صنعت چاپ مورد استفاده قرار میگیرد لورم ایبسوم متنی تستی است که در صنعت چاپ مورد استفاده قرار میگیرد لورم ایبسوم متنی تستی است که در صنعت چاپ مورد استفاده قرار میگیرد